Taksówki z herbem Ostrowca

taxi3Taksówki jeżdżące po Ostrowcu będą niebawem wyposażone w specjalne emblematy z herbem naszego miasta.
– Kupiliśmy specjalne tabliczki z emblematami, żeby ostrowickie taksówki wyróżniały się od innych samochodów jeżdżących po naszym mieście – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński.– Tego typu akcje sprawdziły się w innych miastach.

W Ostrowcu zarejestrowanych jest ponad 400 taksówek, ale czynnie wozi pasażerów około 150 kierowców.
– Te tabliczki są specjalnie namagnesowane tak, żeby po ich zamieszczeniu na samochodzie nie została uszkodzona karoseria pojazdu– mówi naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Ostrowcutaxi 2taxi 1 Tomasz Góra. – Emblematy są dobrze widoczne na autach. Jak na razie rozdamy sto sztuk tabliczek.
Część namagnesowanych tabliczek zostało rozdanych już dzisiaj co bardzo spodobało się kierowcom.
– Bardzo dobry pomysł, bo te tabliczki są estetycznie wykonane i to powinno spodobać się naszym klientom Ja już przyczepiam tabliczkę na moim samochodzie – powiedział kierowca z korporacji Taxi Bis.
Także wśród kierowców jeżdżących w innych korporacjachtaxi 4 tabliczki z symbolami naszego miasta znalazły uznanie.

Polecamy również