Uratowani w ostatniej chwili

czolo auto

Kierowca i pasażer samochodu osobowego po wypadku drogowym byli uwięzieni w  pojeździe. Strażacy musieli przy pomocy narzędzi hydraulicznych przeciąć karoserie samochodu. Ranni zostali wydobyci z auta i przekazani ratownikom medycznym. Chwilę potem samochód eksplodował. Kierowca i pasażer zostali uratowani w ostatniej chwili.

Akcja odbyła się w ramach pokazów na dziedzińcu Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu gdzie odbywa się Ostrowiecki Dzień Promocji Bezpieczeństwa i Obronności. Poza ciekawymi wykładami dotyczącymi między innymi problemów terroryzmu we współczesnym świecie organizatorzy przygotowali szereg bardzo ciekawych pokazów. I tak możemy  podziwiać sprawność żołnierzy, policjantów, działanie straży pożarnej. Były także pokazy ratownictwa medycznego. Dla koneserów przygotowano pokaz broni i konkurs strzelectwa. Nie zabrakło także atrakcji dla miłośników wschodnich sztuk walki.

DSC01352DSC01356DSC01338DSC01343DSC01349DSC01342O godzinie 18 na boisku odbędzie się mecz piłkarski – Studenci kontra Kadra WSBiP

Polecamy również