Wyklikali plac zabaw

Bujaczki, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice- tak wygląda podwórko „Nivea” przy Zespole Szkól numer 2 na osiedlu Stawki, którego dzisiaj nastąpił odbiór techniczny. Z super placu zabaw będzie można korzystać już za dwa tygodnie.
– Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Ostrowca, którzy przyłączyli się do akcji i oddawali głos na plac zabaw przy Zespole Szkół nr 2 – mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – DSC02240DSC02241DSC02242DSC02253DSC02251Dziękuje za wsparcie nauczycielom, uczniom i rodzicom.
– Plac zabaw łączy tradycje z nowoczesnością, ponieważ są tu znane wszystkim: skakanki, huśtawki, piaskownice ale także nowoczesne bujaczki. Ten plac będzie służył nie tylko naszym uczniom, ale także wszystkim dzieciom z naszego osiedla. W kwietniu była super akcja, w którą zaangażowali się w uczniowie i rodzice. Ostatniego dnia kwietnia, kiedy to kończyła się akcja prowadziliśmy dyżury do godziny 24. Szkoła była rozświetlona, a rodzice przychodzili nawet z własnymi laptopami. Opłaciło się, bo mamy piękny plac zabaw. Ten plac zabaw „wyklikaliśmy” wspólnie.- powiedziała wicedyrektor szkoły Małgorzata Borowiec.

Zespół Szkól Publicznych numer 2 na osiedlu Stawki zdobył 63. 777 głosów w konkursie „Podwórko Nivea” zajmując 13 miejsce w Polsce.

Polecamy również