Super festyn na Pułankach

Festyn zorganizowany dzisiaj przez Radę Osiedla Pułanki przy współudziale przedszkola nr 16 oraz PSP nr.7 cieszył się ogromnym powodzeniem. Pchli targ, na którym mieszkańcy osiedla i nie tylko mogli sprzedać lub wymienić niepotrzebne rzeczy to jeden z głównych i nowych punktów festynu.
– To bardzo dobry pomysł, bo w ten sposób możemy sprzedać niepotrzebne przedmioty, które tylko zalegają w naszych mieszkaniach – mówi pani Halina. – Ja przyniosłam dzisiaj ze sobą trochę ubrań i książki.
Zadowolenia z festynu nie kryły dzieci.
– Pączki były przepyszne, a ja się razem z kolegami bawiłem w dmuchanym zamku i wziąłem udział w konkursie. Wygrałem bardzo fajne puzzle – powiedział Piotrek.
Gościem honorowym festynu był prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.
– Tego typu spotkania i zabawa świadczą o pięknej integracji mieszkańców osiedla – mówi prezydent Jarosław Górczyński. – Chcemy, żeby osiedla rozwijały się i piękniały. Chcemy, żeby osiedlowa infrastruktura była coraz lepsza, dlatego gmina wspólnie ze spółdzielnią mieszkaniową podejmuje różne działania, które są z pożytkiem dla mieszkańców. Tych działań będzie coraz więcej.
Uczestnicy festynu obejrzeli występ teatralny, zobaczyli pokaz fitness i taekwondo posłuchali koncertów muzycznych, konsumowali potrawy z grilla.
Organizatorze serdecznie dziękują pani doktor Małgorzacie Krysa – Kowal, firmom: Publima, Remondis  Signal oraz Piekarni i Cukierni Skalski za pomoc w organizacji festynu.festyn pulanki1festyn pulanki2festyn pulanki4festyn pulanki22festyn pulanki5festyn pulanki8festyn pulanki9festyn pulanki10festyn pulanki11festyn pulanki14festyn pulanki17festyn pulanki18festyn pulanki19festyn pulanki21festyn pulanki24festyn pulanki26festyn pulanki27festyn pulanki28festyn pulanki32festyn pulanki34festyn pulanmki29

Polecamy również