Mistrz Maciej

Ten sezon należał do mistrza Polski Macieja Nowaka. Maciej wygrał Philipiak Milano Powiatową Ligę Tenisową i Puchar Ligi. Rozegrano mecze barażowe o I ligę.
PUCHAR LIGI
Maciej wygrał pierwszą edycję Pucharu Ligi Tenisowej. W finale rozgrywek pokonał Zbigniewa Dąbrowskiego 6-4 6-2. Był to znakomity mecz najlepszych ostrowieckich tenisistów. Pierwszy set to gra punkt za punkt, gem za gem. Dąbrowski prowadzi 4-3, końcówka należy jednak do Nowaka, który wygrywa 3 ostatnie gemy i pierwszą partię. Drugi set świetnie rozpoczyna Dąbrowski, który obejmuje prowadzenie 2-0 i ma piłki na 3-0. Nowak jednak odwraca losy spotkania. Wygrywa 6-2, cały mecz i zdobywa Puchar Powiatowej Ligi Tenisa.
BARAŻE
W barażach o zaplecze ekstraklasy górą byli pierwszoligowcy. W pierwszym meczu Rafał Lipczyński pokonał Damiana Bębna 5-7 6-4 7-5. Damian w trzecim secie prowadził już 5-3 i 40-15 i miał dwie piłki meczowe. Rafał odrobił jednak straty i utrzymał się w pierwszej lidze. W drugim meczu Krzysztof Reszka wygrał ze zmagającym się z kontuzją Mateuszem Dziewięckim 6-1 6-2.