Koszulka na aukcję dla dzieci

Dzisiaj delegacja KP KSZO 1929 Ostrowiec odwiedziła uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu. Piłkarze Klaudiusz Łatkowski oraz Jakub Kapsa, trener Tadeusz Krawiec, asystent Krystian Kanarski oraz prezes klubu Maciej Kozicki przekazali koszulkę z podpisami piłkarzy KSZO, która zostanie wystawiona na specjalnej aukcji.
– Co roku organizujemy licytację różnych przedmiotów i co roku mamy inny cel – mówi dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Elżbieta Rutecka.- W tym roku chcemy wyposażyć nasz plac zabaw w urządzenia dzięki, którym nasi uczniowie będą mogli uprawiać sport i rozwijać się fizycznie. Mam, tu na myśli kosz, bramki czy siatkę do gry w piłkę siatkową. Wszystko zależy od tego ile pieniędzy uda nam się zebrać. Aukcja odbędzie się 11 grudnia o godzinie 17 w Biurze Wystaw artystycznych przy ulicy Polnej.
– Chcieliśmy zrobić taki sportowy prezent dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu – mówi prezes KP KSZO Maciej Kozicki.– Wiemy, że te dzieciaki kochają sport. Oprócz koszulki z autografami piłkarzy przekazaliśmy dzieciom także kalendarze kibiców.czolo koszulkaDSC04699DSC04697
Gest bardzo ładny i godny naśladowania. Dzieci nie kryły zadowolenia i nagrodziły trenera, prezesa i piłkarzy gromkimi brawami.

Polecamy również