Przespał się i ukradł zegarek

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzewanego o kradzież zegarka o wartości 1500 złotych. Mężczyzna okradł 58 –letnią kobietę, która chcąc pomóc pozwoliła mu przenocować w swoim domu. Funkcjonariusze odzyskali skradziony zegarek, a 26–latek usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę do ostrowieckich policjantów zgłosiła się 58–letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, która powiadomiła o kradzieży markowego zegarka o wartości 1500 złotych ze swojego mieszkania. Jak wynikało z zawiadomienia, kobieta kilka dni wcześniej przyjęła pod swój dach 26-latka. W sobotę rano kiedy mężczyzna wyszedł do pracy zgłaszająca zaczęła sprzątać pokój, w którym nocował. Zorientowała się, że z regału zniknął warty 1500 złotych markowy zegarek, który należał do jej wnuka. Podejrzenia od razu padły na 26–latka. Po zgłoszeniu, policjanci udali się do miejsca pracy mężczyzny. Ten od razu przyznał się do kradzieży. Mundurowi odzyskali także skradziony zegarek, który sprawca miał przy sobie.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty. Teraz odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polecamy również