Subtille w nowej siedzibie

Prezydent Jarosław Górczyński odwiedził załogę ostrowieckiej firmy Subtille w jej nowej siedzibie, mieszczącej się przy ulicy Chrzanowskiego.

Firma Subtille istnieje na lokalnym rynku od 2012 roku, zatrudniając obecnie pond 100 osób do projektowania i szycia bielizny damskiej. Swoją działalność rozpoczynała w Ostrowcu Świętokrzyskim w budynku przy ulicy Polnej, a przez ostatnie 4 lata funkcjonowała w  budynku Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Sandomierskiej, gdzie wynajmowała największą halę produkcyjną.subtille_2

Kilkanaście dni temu firma przeniosła maszyny i całe swoje zaplecze do nowo wybudowanego obiektu, którego budowa rozpoczęła się w drugiej połowie ubiegłego roku. Budynek został zaprojektowany specjalnie pod potrzeby nowoczesnej szwalni. Posiada widną, dużą halę produkcyjną oraz część socjalną spełniającą najwyższe standardy. Pracownicy chwalą sobie zmianę lokalizacji, gdyż wpłynęła ona pozytywnie na poprawę ich warunków pracy.

Firma Subtille to firma z ogromnym potencjałem i doświadczeniem potrzebnym do zapewnienia wysokiej jakości produktów, która przez lata funkcjonowania wypracowała sobie solidną markę, umacniając swoją pozycję na rynku w kraju jak i za granicą.

Polecamy również