Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2019

noworoczny turniej ogrody

Tradycyjnie w pierwszy weekend po Sylwestrze amatorzy piłki nożnej w Ostrowcu Św. spotkają się na boisku Orlik Ogrody, by przywitać nowy rok na sportowo. 5 stycznia 2019 roku o godzinie 10 rozpocznie X Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w kategorii OPEN o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św., organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie (posiadające dowód osobisty) zgłoszone do zawodów na formularzu zgłoszeniowym (dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl). Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny występować będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.39). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 stycznia. System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 3 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Drużyny, które zajmują miejsca I–III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Warunkiem udziału w turnieju będzie dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 100 zł, która zostanie przeznaczona na koszty organizacyjne turnieju.
Ilość miejsc jest ograniczona (do 9 zespołów).

Polecamy również