Bewitched Gaming Ostrowiec

TW00_tło_wydarzenie_STREFY.png

Bewitched Gaming Ostrowiec to cykliczne wydarzenie esportowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przyciągające wielu fanatyków, graczy i miłośników sportów elektronicznych. W bieżącym 2019 roku w dniach 23-25 sierpnia na hali Sportowo-Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się trzecia edycja turnieju. W tym roku stawiamy na tytuł Counter-Strike: Global Offensive. Pula nagród na tegorocznej edycji Bewitched Gaming Ostrowiec wynosi 10 tysięcy złotych netto. 3 edycja jest współorganizowana z Miastem Ostrowiec Świętokrzyski oraz posiada Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego.Plakat_A2_prasa_by_A_Salwierz

Co roku rozgrywki Bewitched Gaming Ostrowiec przyciągają coraz większe ilości fanów oraz graczy z całej Polski. Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki, a przy takiej puli nagród w tym roku prognozujemy pojawienie się jednych z najlepszych drużyn z naszego kraju. Opinie dotyczące turnieju co roku są bardzo pozytywne, a gracze oraz fani chętnie wspominają i chcą kolejnych edycji w nowoczesnym i dużym obiekcie jakim jest hala Sportowo-Widowiskowa KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Zbliżamy się do fazy offline czyli finałów Bewitched Gaming Ostrowiec, gdzie zagra 8 drużyn wyłonionych z kwalifikacji online. Przeprowadziliśmy 4 tury eliminacji, każda tura zawierała 32 drużyny. W eliminacjach online wzięło udział 640 unikatowych graczy. Zainteresowanie turniejem jest bardzo wysokie, świadczy o tym czas w jakim wszystkie 32 miejsca w każdej z tur eliminacji były wypełniane. Po zaledwie 3 godzinach wszystkie 32 miejsca były wypełnione.

Podczas 3 edycji stawiamy na jakość i wygodę zawodników. Chcemy stworzyć bardzo profesjonalne warunki uczestnikom turnieju. Dlatego też podjęliśmy decyzję o budowie profesjonalnej sceny, zagwarantowanie jednych z najlepszych komentatorów na polskiej scenie esportowej (Jakub „Swelder” Grzegorski oraz Tomasz „Stigu” Cwyl) oraz wielu nagród rzeczowych, w tym sprzętu gamingowego.

W trakcie imprezy każdy zwiedzający będzie miał możliwość zagrania na profesjonalnym sprzęcie gamingowym w najnowsze produkcje przygotowane przez wystawców. Na hali KSZO znajdziemy między innymi strefę relaksu TP-Link, strefę FIFA 19 przygotowaną przez Forge of Gamers oraz strefę Ballistix. Na wszystkich chętnych czekają ciekawe konkursy, w których można wygrać świetne nagrody w tym sprzęt gamingowy. Wstęp wolny dla każdego odwiedzającego.

Polecamy również