Bal karnawałowy w „Promyku”

Bal karnawałowy w „Promyku” dla dzieci i uczniów z „PROMYKA” to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 20.02.2020r w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym i Szkole Specjalnej „PROMYK”, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.p1 p2 p3 p4 p6

Tego dnia  już od rana w „PROMYKU” pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów,   policjantów, Spider-Mana, Batmana, Kubusia Puchatka …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Pana Arkadiusza Binensztoka, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci częstowały się pysznymi pączkami przygotowanymi przez panie kucharki z „PROMYKA”. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.

Polecamy również