VIII MosirGutwinRun 2020 -Wyniki końcowe

mosir wyniki

Maraton na raty – 6. runda:

1. SYLWESTER LEPIARZ WRONÓW 00:34:12

2. RAFAŁ GONTARCZYK OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:34:51

3 MICHAŁ JAGIEŁO LUBIENIA 00:38:24

Najszybsze kobiety:

1. KINGA MYŚLIWSKA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:48:36

2. JUSTYNA SŁOWIK OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:48:51

3. RENATA PARSZOWSKA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:55:23

Półmaraton na raty – 6. runda:

1. SYLWESTER LEPIARZ WRONÓW 00:17:29

2. WOJCIECH JAROSZ STARACHOWICE 00:18:03

3. MICHAŁ JAGIEŁO LUBIENIA 00:18:27

Najszybsze kobiety:

1. MAŁGORZATA CZARNOTA GĄSAWY RZĄDOWE 00:20:22

2. DOMINIKA ŁUKASIEWICZ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:20:22

3. SYLWIA HAMERA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 00:23:55

Końcowe klasyfikacje:

Super GutWinner (suma czasów maratonu i półmaratonu na raty):

Mężczyźni: Sylwester Lepiarz

Kobiety: Dominika Łukasiewicz

Maraton na raty:

421

K-16

ŁUKASIEWICZ DOMINIKA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:01:12

2

K-30

MYŚLIWSKA KINGA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:21:59

72

K-30

SŁOWIK JUSTYNA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:25:49

120

K-30

ISSER – DRYKA AGNIESZKA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:38:53

108

K-40

WYBRANOWSKA ELŻBIETA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:29:08

54

K-40

SOKÓŁ ULA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:40:09

1

K-40

PARSZOWSKA RENATA

OSTROWIEC ŚW.

3:42:49

235

M-16

BOGDANOWICZ ADAM

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

3:55:15

168

M-20

LEPIARZ SYLWESTER

WRONÓW

2:19:10

110

M-20

ŚWIERCZ DAWID

JANIK

3:06:36

112

M-20

PSZONAK MICHAL

JANIK

3:12:44

224

M-30

GONTARCZYK RAFAŁ

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

2:23:53

137

M-30

JAGIEŁO MICHAŁ

LUBIENIA

2:33:43

301

M-30

JAROSZ WOJCIECH

STARACHOWICE

2:35:12

31

M-40

RUSAK SŁAWOMIR

RADOM

2:37:49

300

M-40

SULIK KONRAD

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

2:43:45

334

M-40

RÓŻALSKI ŁUKASZ

WOLA GRÓJECKA

2:46:51

50

M-50

DASIOS PIOTR

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

2:44:46

386

M-50

MAJCHRZAK SŁAWOMIR

STARACHOWICE

2:53:30

342

M-50

SIEK KAZIMIERZ

ZABRNIE

2:57:13

61

M-60

HARASIUK JAN

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

4:01:03

Półmaraton na raty:

335

K-16

CZARNOTA MAŁGORZATA

GĄSAWY RZĄDOWE

1:22:35

421

K-16

ŁUKASIEWICZ DOMINIKA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:24:54

236

K-16

TOKARSKA DONATA

NIETULISKO DUŻE

1:50:28

48

K-30

KORULCZYK OLA

BAŁTÓW

1:33:56

129

K-30

HAMERA SYLWIA

OSTROWIEC ŚW

1:37:21

2

K-30

MYŚLIWSKA KINGA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:42:21

278

K-40

KORULCZYK KATARZYNA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:40:24

78

K-40

MADEJSKA BEATA

OSTROWIEC ŚW.

1:41:57

96

K-40

MALICKA ANNA

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:48:26

37

M-13

ZIĘBA WOJCIECH

OSTROWIEC ŚW

1:46:28

59

M-16

CHODAKOWSKI IGOR

ĆMIELÓW

1:34:54

113

M-16

KUŚMIERCZYK MIŁOSZ

OBRAZÓW

1:44:27

168

M-20

LEPIARZ SYLWESTER

WRONÓW

1:09:57

133

M-20

ŻELASZCZYK MATEUSZ

CHMIELÓW

1:28:54

110

M-20

ŚWIERCZ DAWID

JANIK

1:29:18

301

M-30

JAROSZ WOJCIECH

STARACHOWICE

1:13:06

137

M-30

JAGIEŁO MICHAŁ

LUBIENIA

1:14:47

288

M-30

ŻACZEK ŁUKASZ

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:15:33

31

M-40

RUSAK SŁAWOMIR

RADOM

1:17:42

180

M-40

BARAŃSKI RAFAŁ

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:22:36

222

M-40

LORANTY PRZEMYSŁAW

OSTROWIEC ŚW

1:23:48

386

M-50

MAJCHRZAK SŁAWOMIR

STARACHOWICE

1:21:14

342

M-50

SIEK KAZIMIERZ

ZABRNIE

1:26:54

7

M-50

SIDOWSKI KRZYSZTOF

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

1:29:31

362

M-60

RZECHOWICZ EDWARD

OSTROWIEC SW

1:51:01

97

M-60

SZCZEŚNIAK CZESŁAW

SZYDŁOWIEC

1:58:21

105

M-60

MARCZEWSKI JERZY

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

2:01:23

RODZINNA

SUMA

M-CE

NAZWA

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

Gontarczyk

 

 

10

10

10

10

40

2

Korulczyk

10

10

8

 

8

 

36

3

Klimas

8

8

7

 

 

7

30

4

Chodakowski Team

 

6

 

8

7

8

29

5

Dryka

6

 

4

7

6

 

23

6

Artykiewicz Team

2

8

4

7

 

 

21

7

Górczyńscy

 

5

4

4

5

 

18

8

Maliccy

1

 

 

3

5

6

15

9

Krawczyk

7

 

 

5

 

 

12

10

Wosiek

5

 

 

 

 

 

5

11

Heba

4

 

 

 

 

 

4

Polecamy również