Kurka ze sznurka Wielkanocne artystyczne warsztaty rodzinne w BWA

kura 1

kura2Już w najbliższą niedzielę 10 kwietnia o godz. 10.00, w Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się świąteczne warsztaty rodzinne. W przestrzeniach galerii poprowadzą je wspólnie pracownicy BWA oraz członkinie grupy rękodzieła z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają wielkanocną dekorację.

– Oferujemy warsztaty wielkanocne dla dzieci, które dadzą młodym ostrowczanom oraz ich rodzicom bądź opiekunom niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania się do świąt Wielkiej Nocy i stworzenia wielkanocnej dekoracji. Zajęcia mają na celu motywowanie uczestników do artystycznego spojrzenia na świat. Tego typu aktywności wspaniale pobudzają wyobraźnię i angażują do budowania rodzinnych więzi. Zależy nam również na oswajaniu przestrzeni BWA, które ma być miejscem otwartym na i dla naszych mieszkańców  – mówi dyrektor BWA Ostrowiec Justyna Łada. – Dodatkową wartość stanowi fakt, że warsztaty poprowadzą członkinie grupy rękodzieła przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku, którym przewodzi pani Emilia Sękiewicz. To nasze kolejne działanie, które jest ukierunkowane na dialog międzypokoleniowy, za co dziękuję serdecznie naszym seniorom.

Udział w warsztatach jest bezpłatny a ilość miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są telefonicznie – nr. tel. 41 263 20 48.

Polecamy również