MOSiR zaprasza na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

1Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do udziału w XIII Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Orlik Ogrody 2023, który zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody od 4 lipca do 14 lipca. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.

Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2013 i młodsi), Młodzik (2012-2010), Junior (2009-2007) i Senior (2006 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.30) i pocztą elektroniczną na adres j.sarna@mosir.ostrowiec.pl – do 30 czerwca (do godziny 13) lub na Orliku Ogrody – najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na piątek 30 czerwca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Polecamy również