Jak ważna jest temperatura ciała podczas treningu? Jak dobrać odpowiednią odzież?

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – hektolitry potu wykapanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi próbami mierzą się sportowcy (zawodowcy oraz amatorzy) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do wypracowania oraz utworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz wiedzieć, co sprawia, że ubrania SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym wysiłku oczywiście pojawia się pot, a tym samym – nie do końca przyjemne „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna wykorzystywane w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem pozwalającym na niezawodną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie blokują wytwarzanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować idealne warunki do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, gwarantują idealne “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH wykorzystujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – właściwie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o komforcie, stanie zmęczenia, a najważniejsze – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy podczas uprawiania sportu dawać z siebie 100% – należy dbać o to, aby temperatura ciała nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z rozwiązaniem ponownie przychodzi nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nawarstwiony na skórze, jednocześnie nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i zachowywały właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych tkanin termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala uzyskiwać nawet 40% mocniejsze barwy, a co najważniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom. 

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie regularnych treningów lub mierząc się na zawodach. Gwarantujemy, że natychmiastowo dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH! Zobacz Więcej produktów na naszej stronie i wybierz coś dla siebie.

Polecamy również