Kolejni poszukiwani w rękach ostrowieckich policjantów

W miniony weekend ostrowieccy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Najdłużej w więziennej celi spędzi 59-latek, który z wolnością za dokonane oszustwo pożegnał się na 120 dni. Drugi z zatrzymanych po opłaceniu grzywny został zwolniony. 26-letni ostrowczanin miał do odbycia karę kilku dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie. Trzecim zatrzymanym okazał się 27-latek, który trafił za kratki na 100 dni za przestępstwo narkotykowe.

W miniony piątek jako pierwszy w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy wpadł 59-latek. Jak ustalili stróże prawa, ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Mężczyzna ma do odbycia karę 120 dni pozbawienia wolności za popełnione oszustwo. Następnego dnia w ręce policjantów z ostrowieckiej drogówki trafił 26-letni mieszkaniec miasta, który miał do odbycia karę kilku dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie. Po opłaceniu grzywny mężczyzna został zwolniony. Następnie tego samego dnia do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 27-latek. Mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Garwolinie. Mężczyzna za nielegalną uprawę z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za kratkami spędzi 100 dni.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy również