„Absolwenci czytają przedszkolakom”

2 3 4 5 20 21 czok cz 1 10W Przedszkolu Publicznym nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi, szerząc ideę czytelnictwa wśród naszej przedszkolnej społeczności, urozmaicamy zajęcia czytelnicze zapraszając ciekawych gości i włączając ich do aktywnego uczestnictwa. W tym roku postanowiliśmy zapraszać absolwentów naszego przedszkola. Bardzo miło było nam gościć w naszych progach absolwenta Pana Mariusza Łatę- Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały bajki „Kot w butach”, którą w sposób niezwykle sugestywny czytał nasz gość. Cieszymy się z takich spotkań, dzieci przełamują swoje bariery podczas poznawania nowych ludzi, a nasi goście choć na chwilę przenoszą się w świat beztroskiego dzieciństwa. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i radością wyczekujemy następnych wizyt. Pan Mariusz Łata swoją osobowością i wspaniałym podejściem do najmłodszych, zasłużył na Certyfikat Przyjaciela naszego Przedszkola i piękne laurki wykonane przez dzieci. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Autorem zdjęć jest Michał Mendak i Przedszkole Publiczne nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi

Polecamy również