Zdecydował złoty set

Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 26:24, 25:19, 25:16). Złoty set: 13:15.

Pałac: Fojucik 8, Biedziak, Polak 23, Dybek 2, Misiuna 11, Skorupa 8, Korabiec (libero) oraz Pieczka 2, Twardowska 12, Bałdyga 1, Nowakowska (libero).

KSZO: Kuligowska 12, Tobiasz 5, Bawoł 17, Grzelak 10, Ganszczyk 12, Godfrey 12, Nowakowska (libero) oraz Stefańska 1, Wójcik 1.

Siatkarki KSZO, choć po horrorze, zapewniły sobie w Bydgoszczy prawo gry w  ostatniej fazie play off o miejsce 9. Zespół Pałacu pokonały dopiero po złotym secie. Z kim przyjdzie im rywalizować w dniach 9 i 13 maja dowiemy się dopiero w niedzielę, po rewanżowym meczu Developresu Rzeszów z Naftą Piła. Pierwsze spotkanie wygrały 3:2 pilanki.