Hala MOSiR ponownie gościć będzie siatkarskie „dzikie” drużyny

Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_2

Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_1 Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_3 Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_4W dniach 18-19 marca 2023r. w Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Świętokrzyskiej 11 rozegrana zostanie kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn.

Turniej podzielony zostanie na dwie fazy – eliminacyjną (sobota, 18 marca) i finałową (niedziela, 19 marca). W fazie eliminacyjnej rywalizować będzie do 12 zespołów, podzielonych na trzy grupy. Rywalizacja toczyć się będzie na trzech boiskach, wydzielonych na głównej arenie ostrowieckiej hali. Do fazy finałowej awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup. W niedzielne przedpołudnie zmierzą się one w meczach półfinałowych, a zwycięzcy par półfinałowych stoczą ze sobą finałowy trójmecz.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny składające się maksymalnie z 12 graczy (minimum 7, a na boisku 6) z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. W zawodach mogą uczestniczyć wyłącznie zespoły „mieszane”, składające się

z mężczyzn i kobiet. W kadrze każdego zespołu musi być spełniony limit minimum 3 osób płci przeciwnej do dominującej (np. 9 mężczyzn + 3 kobiety, 9 kobiet + 3 mężczyzn). Mniejsza ogólna liczba zgłoszonych osób w kadrze nie zmniejsza powyższego limitu (przykładowe konfiguracje: 7 mężczyzn + 3 kobiety, 6 kobiet + 3 mężczyzn).

Dodatkowo przez cały mecz drużyny muszą przebywać na boisku w składzie „mieszanym” (kobiety + mężczyźni) – w dowolnej proporcji (5+1, 4+2, 3+3). Dokonywane w trakcie meczu zmiany muszą wypełnienie tego warunku uwzględniać.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 marca w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój 2.30) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl, wyłącznie na formularzu opublikowanym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl.

W turnieju nie obowiązują opłaty startowe. Pytania związane z turniejem można kierować mailowo lub telefonicznie (41 247 55 16).

Reklama

Polecamy również

Reklama