Spotkanie z Mistrzami

W niezwykle miłej atmosferze przebiegało spotkanie Mistrzów Polski U-19 w waterpolo z członkami zarządu powiatu, które odbyło się w Starostwie.

Reprezentanci klubu KSZO, wychowankowie i uczniowie ostrowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego wraz z trenerem Robertem Serwinem i wiceprezesem Klubu Sportowego KSZO, Piotrem Węglewiczem rozmawiali ze starostą Marzeną Dębniak, przewodniczącym Rady Powiatu, Mariuszem Pasternakiem, członkiem zarządu powiatu Agnieszką Rogalińską, naczelnikiem Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, Mariuszem Łatą i sekretarzem powiatu, Łukaszem Witkowskim o minionym sezonie, który zakończył się tytułem mistrzowskim dla naszych waterpolistów. Spotkanie było okazją do wspomnień z czerwcowych Mistrzostw Polski w Szczecinie, ale także do rozmowy o planach na przyszłość.

Starosta Marzena Dębniak podziękowała drużynie za piękne reprezentowanie powiatu na ogólnopolskiej arenie i pogratulowała sukcesu. Jednocześnie zaznaczyła, że dwa tytuły mistrzowskie, zdobyte rok po roku, zobowiązują do sięgnięcia po raz trzeci po złoty krążek.

Podczas rozmowy trener R. Serwin zaznaczył, że nie jest łatwo pogodzić naukę z treningami, ale zawodnicy doskonale sobie z tym radzą. Dodał, że kilku z nich podjęło już studia poza naszym miastem.

Zwieńczeniem spotkania była degustacja tortu,  życzenia, dyplomy z podziękowaniem oraz upominki wręczane przez członków  zarządu.

Skład mistrzowskiej drużyny stanowią: Daniel Idzikowski, Brajan Nochelski, Kacper Nadbrzuchowski, Dariusz Woźniak, Igor Ostrowski, Jakub Żelazowski, Piotr Młodawski, Wiktor Staniszewski, Jan Skaliński, Oskar Tokarski, Maksymilian Walesic, Wiktor Skit oraz trener Robert Serwin.2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Polecamy również