MOSiR zaprasza na siatkarski turniej dzikich drużyn

W dniach 26-27 marca 2022r. w Hali Sportowo – Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Świętokrzyskiej 11 rozegrana zostanie kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn.

Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_2 Turniej_Siatkowki_Dzikich_Druzyn_plakat_wwwW turnieju mogą wziąć udział amatorskie drużyny składające się maksymalnie z 10 graczy (minimum 7, a na boisku 6) z Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Turniej podzielony zostanie na dwie fazy – eliminacyjną (sobota, 26 marca) i finałową (niedziela, 27 marca). W fazie eliminacyjnej rywalizować będzie do 12 zespołów, podzielonych na trzy grupy. Rywalizacja toczyć się będzie na trzech boiskach, wydzielonych na głównej arenie ostrowieckiej hali. Do fazy finałowej awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup. W niedzielne przedpołudnie zmierzą się one w meczach półfinałowych, a zwycięzcy par półfinałowych stoczą ze sobą finałowy trójmecz.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 marca w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (pokój 2.30) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl, wyłącznie na załączonym formularzu.

W turnieju nie obowiązują opłaty startowe. Pytania związane z turniejem można kierować mailowo lub telefonicznie (41 247 55 16).

Polecamy również