“ZŁOTA DRUŻYNA” Z WIZYTĄ W STAROSTWIE

Złota dru1 2 3 4 5 6żyna” ostrowieckich waterpolistów  wraz z trenerami gościła dzisiaj na spotkaniu ze starostą Marzeną Dębniak i członkami zarządu powiatu: Agnieszką Rogalińską, Łukaszem Dybcem oraz Mariuszem Pasternakiem, przewodniczącym Rady Powiatu.

Drużyna w składzie: Daniel Idzikowski, Maksymilian Krakowiak, Kacper Nadbrzuchowski, Brajan Nochelski, Igor Ostrowski, Jan Skaliński, Wiktor Skit, Wiktor Staniszewski, Oskar Tokarski, Maksymilian Walesic, Dariusz Woźniak pod wodzą trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego rozegrała  na turnieju w Łodzi pięć meczów  i nie poniosła ani jednej porażki, aby na końcu zdobyć upragniony złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów rocznik 2002 i młodsi.

Jak stwierdziła podczas spotkania starosta M. Dębniak, to wielka duma mieć taki wspaniały zespół, w skład którego wchodzą w znacznej większości uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Ten sport wymaga wielu wyrzeczeń i ogromnego poświęcenia. Życząc waterpolistom i trenerom kolejnych sukcesów,  starosta podziękowała także członkowi zarządu Łukaszowi Dybcowi, za to że tak mocno reprezentuje środowisko sportowe i jednocześnie  najmocniej  za nim lobbuje.

Radny Łukasz Dybiec gratulując piłkarzom wodnym sukcesu podkreślił, że sekcja waterpolo to trzon klubu sportowego KSZO, która wraz z piłką nożną i boksem mają największe tradycje w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stąd też ogromna radość, że po bardzo wielu latach oczekiwania ponownie celebrujemy sukces młodej, piłkarskiej drużyny.

Na zakończenie spotkania starosta Marzena Dębniak otrzymała od drużyny pamiątkową koszulkę i medal  z mistrzostw. Z kolei członkowie zarządu wraz z gratulacjami przekazali na ręce sportowców upominki oraz zakupione przez powiat na potrzeby reprezentacji, stroje sportowe.

Polecamy również