Nowy Rok piłkarze przywitają na Orliku

W dniu 6 stycznia od godziny 10 na Orliku Ogrody rozegrany zostanie XIII Noworoczny Turniej Piłki Nożnej, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W zawodach weźmie udział 9 zespołów. W pierwszej fazie turnieju podzielone zostaną na trzy grupy po trzy zespoły. Zwycięzcy grup zagrają w fazie finałowej.

Do turnieju zgłosiły się zespoły: Weedbanger, Pułanki Dwa Litry, Omega Dach Konkret, Red Egzekutors, Dzieci Proboszcza, Pigwa z miętą, Roma Majorka, Publima, TV Trwam. Mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie drużyna Publimy

Spotkanie organizacyjne, na którym przeprowadzone zostanie losowanie grup, odbędzie się we wtorek 3 stycznia o godzinie 14 w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, I piętro, pokój 2.30). Na spotkanie organizacyjne zapraszamy kapitanów zainteresowanych drużyn. W przypadku braku możliwości oddelegowania swojego przedstawiciela na spotkanie organizacyjne prosimy o wcześniejszą informację mailową na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl, potwierdzającą udział w zawodach.

Polecamy również