Baby dały czadu

dni ostrowca portal3

Skecze, piosenki i zabawne dialogi w wykonaniu kabaretu „OLD SPICE GIRLS – BABSKI KABARET” rozbawiały dzisiaj publiczność zgromadzoną w amfiteatrze w parku miejskim.

Występ kabaretu zainaugurował artystyczną część Dni Ostrowca. Wcześniej jednak doskonałej zabawy życzył ostrowczanom prezydent miasta Jarosław Górczyński oraz mer zaprzyjaźnionego z Ostrowcem miasta na Ukrainie Biała Cerkiew Wasyl Savczuk.
– Życzę Państwu wielu radosnych chwil i dobrej zabawy – powiedział Jarosław Górczyński otwierając Dni Ostrowca.- Mam nadzieję, że humory będą dopisywać.
Chwilę później na scanie pojawiły się Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska i Barbara Wrzesińska czyli „OLD SPICE GIRLS – BABSKI KABARET”. Znakomite artystki raz za razem dawały powody do wybuch śmiechu licznie zgromadzonej publiczności.
– Te kobitki potrafią rozbawić i nie żałuje, że przyszedłem do amfiteatru – mówi Kazimierz Ćwik. – Babski i dobry kabaret.
– Jest bardzo fajnie i na pewno przyjdę także w sobotę do amfiteatru,dni ostrowca portal 2dni ostrowca portal 1dni ostrowca 4dni ostrowca portal4dni ostrowca 7 a już obowiązkowo „zaliczę” koncert Małgorzaty Ostrowskiej – dodała Ania Dudek.

Polecamy również