Cenny medal dla Prezydenta

odznaka-kiliniskiego-dla-prezydenta

dsc08822Prezydedsc08836dsc08834dsc08829nt Ostrowca Jarosław Górczyński odebrał dzisiaj z rąk Starszego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Marcina Jabłońskiego Srebrny Medal im. Jana Kilińskiego „Za zasługi dla Rzemiosła Polskiego”. Nagrodę przyznało Prezydium Zarządu Rzemiosła Polskiego i stanowi ona  wyróżnienie dla działaczy rzemieślniczych, politycznych, gospodarczych i społecznych za szczególnie aktywną i ofiarną działalność w pełnieniu funkcji samorządowych w organizacjach rzemieślniczych oraz za szczególne zasługi dla rozwoju rzemiosła.

– Pan prezydent jak mało kto zasługuje na to wyróżnienie – mówi Marcin Jabłoński. – Jeszcze jako wiceprezydent Ostrowca Jarosław Górczyński bardzo mocno angażował się we wszystkie działania ostrowieckiego Cechu mające na celu rozwój naszych lokalnych firm oraz rozwój naszego miasta. Jako poseł był inicjatorem rożnych spotkań z dyrektorami departamentu Ministerstwa Gospodarki podczas, których wielu przedsiębiorców mogło podzielić się swoimi uwagami i propozycjami zmian w prawie tak, żeby to prawo służyło przedsiębiorcom. Obecnie prezydent Jarosław Górczyński bardzo mocno wspiera nasze działania. Prowadzi merytoryczny dialog z przedsiębiorcami, a dowodem na to jest Rada Inicjatyw Gospodarczych, która jest ciałem doradczym prezydenta. Jest mi niezwykle miło, że mogę Pana Prezydenta uhonorować bardzo ważnym odznaczeniem rzemieślniczym.dsc08821dsc08823dsc08830dsc08826dsc08833

– Czuję się niezwykle wyróżniony odbierając tak cenne odznaczenie – mówi prezydent Jarosław Górczyński. – Nikt inny jak przedsiębiorcy nie wie lepiej jak zarabiać każdą złotówkę i jak ją inwestować, dlatego zawsze bardzo wnikliwie wsłuchuje się w Państwa głosy i sugestie. Bardzo ważne, żeby był dialog pomiędzy nami, bo to przynosi sukcesy. Mogę Państwa zapewnić, że w przyszłym roku podobnie jak w tym miasto nie podniesie podatku od nieruchomości. Kontynuujemy dobrą tradycję.

Polecamy również