Grad medali

Trenujący w Zespole Szkół Publicznych Nr 2 na Osiedlu Stawki, Klub Taekwondo Olimpijskie – Ostrowiec na zaproszenie klubu z Łopiennika Górnego, wziął udział w X Mikołajkowym Pucharze Taekwondo w Łopienniku Nadrzecznym oraz w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Taekwondo Olimpijskim. Grupa 14 zawodników biorących udział w turnieju zdobyła wiele medali w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych oraz wagowych.t-czolo t2 t3t4 t5t2t6t11t12t14t15t16

Zuzia Polak dwa medale brązowe w walkach sof-stick oraz dubal dangseon dollyo chagi, Julia Polak i Adaś Gęsiarz srebro w walkach sof-stick, Konrad Kowalski zdobył brąz w walkach sof-stick. Srebro w walkach kyorugi bez kontaktu na głowę wywalczyli, Maja Borowiecka oraz Krystian Bębenek, który zdobył jeszcze jedno srebro w dubal dangseon dollyo chagi. Zawody te były wyjątkowe dla gospodarzy ze względu na Jubileusz 15-lecia UKS AMICUS Łopiennik Górny, w związku z tą uroczystością sędziowie Anatol Marzec i Michał Jedlikowski, którzy jednocześnie są trenerami ostrowieckiego klubu, zostali uhonorowani: „za wieloletnią współpracę w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu…”. Klub Taekwondo Olimpijskie – Ostrowiec, działa dopiero od wiosny tego roku, zawodnicy sukcesywnie zdobywają coraz to nowsze doświadczenia związane z tą dyscypliną sportową. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi, więcej informacji na stronie internetowej www.taekwondo.ostrowiec.pl lub na FB: https://www.facebook.com/taekwondoostrowiec/