Mleczna gala- Bociania sprawa

mleczna gala

W naszym mieście odbyła się I edycja „Mlecznej Gali” – Bociania sprawka – prezydencka wyprawka.  Wydarzenie to adresowane było do najmłodszych mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego, ich rodziców, dziadków i rodzeństwa. Inicjatorem i honorowym patronem tego eventu był prezydent Jarosław Górczyński.

Głównym punktem spotkania była prelekcja znanej blogerki i psychologa dziecięcego Małgorzaty Ohme, o tematyce dotyczącej wspomagania dziecka w najwcześniejszym ebocian 1 bocian3bocian4 bocian5bocian7 bocian8bocian9 bopcian6 bopcian10mlgal bocian3 mleczna galamlgg mlllmlolo mlooooooowyprawka czolotapie życia „Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł… rodzica”. O tym, jak wspomagać swoje dziecko w rozwoju na najwcześniejszym etapie życia. O najpiękniejszej i najtrudniejszej miłości.

Prezydent wręczając wyprawki dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta złożył jednocześnie serdeczne gratulacje rodzicom  oraz dziadkom przybyłym na to wydarzenie.

Jest mi naprawdę niezwykle miło powitać rodziny, które wzbogaciły się o cudowne księżniczki i królewiczów. Życzę Wam absolutnie wszystkiego co najlepsze. Rośnijcie zdrowo i szczęśliwie – powiedział prezydent. – To również dla Was i z myślą o Was inwestujemy w poprawę oferty kulturalnej i rozrywkowej. Otwarte baseny na Rawszczyźnie, Ostrowiecki Browar Kultury, poprawa infrastruktury na placach zabaw będzie służyć dorastającym dzieciom przez cały okres ich dojrzewania.

W programie dodatkowo udzielane były porady lekarza pediatry Pani Magdaleny Klimas. Na sali wydzielona została część rekreacyjna dla starszych dzieci  w postaci kącika zabaw oraz strefy dla maluchów i ich rodziców. Na wszystkich uczestników czekał również słodki poczęstunek.

Polecamy również