Dzień Mamy i Taty w „Promyku”

Czy jest ktoś cenniejszy niż rodzice w życiu dziecka? Nie ma takiego skarbu, który mógłby zastąpić Mamę albo Tatę. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny trud wychowania.

W środę 24 maja dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „PROMYK” przygotowały wraz z paniami uroczystość, podczas której wyraziły wdzięczność oraz miłość swoim opiekunom. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wszyscy goście z zaciekawieniem i wzruszeniem oglądali przygotowany występ. Uroczystości tej towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Po części artystycznej „Promyczki” obsypały swoich najbliższych całuskami i życzeniami, a także wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki.

Ta uroczystość w gronie najbliższych pozwoliła umocnić rodzinne więzi. Dzięki niej przedszkolaki pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. Natomiast rodzice poczuli się
w wyjątkowy sposób docenieni.pr2 pr3 pr4promr

Polecamy również