Kolejny sukces naszej Oli

ola 1 ola kostempska 4 ola kostempska2KostępskaKOLEJNY SUKCES MŁODEJ OSTROWIECKIEJ WOKLAISTKI

Aleksandra Kostępska, utalentowana wokalista z grupy Perły Ryszarda Góry, uczennica III LO im. Wł. Broniewskiego odniosła kolejny sukces w XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku. Wykonaniem piosenki ,,Dłoń” wyśpiewała sobie II miejsce. Konkurs cieszy się rokrocznie ogromnym zainteresowaniem, dlatego tym bardziej jest to dla mnie ogromne wyróżnienie – mówi Ola.

W ostatnich miesiącach Ola niejednokrotnie zostawała laureatką konkursów wokalnych o zasięgu Ogólnopolskim. W maju zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Integracyjnej ,,Śpiewajmy Razem” w Radomiu i III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki z Czarnego Krążka , który odbył się w Pionkach. Festiwal odbył się pod Patronem Honorowym Andrzeja Piasecznego. Wykonała tam trudny do zaśpiewania utwór Stana Borysa ,,Jaskółka uwięziona”.

Także w kwietniu w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,O Złotą Nutkę” w Grójcu po wstępnych kwalifikacjach Ola dostała się do ścisłego finału, gdzie zajęła II miejsce. Podczas koncertu wykonała utwór Alicji Majewskiej ,,Odkryjemy miłość nieznaną”, co było związane z tematyką konkursu.

Podczas ostatniego konkursu Ola otrzymała zaproszenie do Radia Kielce, w celu nagrania utworów prezentowanych na przeglądzie. Zaśpiewała i nagrała dwa utwory ,,Nieznajomy” i ,,Nie wierz mi, nie ufaj mi” Anny Jantar, które niedługo usłyszymy na antenie Radia Kielce.

Polecamy również