SuperPKS-em z Ostrowca Świętokrzyskiego !!!

suoer pks czolo

Ostrowiec Świętokrzyski – Kraków, to nowa trasa, na której mogą podróżować pasażerowie SuperPKS. Pierwsze kursy ruszyły już w lipcu. Połączenia na tej trasie są realizowane przez flotę PKS Ostrowiec Świętokrzyski, składającą się z wysokiej klasy autokarów marki Volvo, wyposażonych m.in. w komfortowe fotele, Wi-Fi, oraz klimatyzację. Bilety na podróże SuperPKS można nabywać na stronie www.superpks.pl , www.e-podroznik.pl, oraz  w kasach na dworcach autobusowych i u kierowcy.

– „Dla ostrowieckiego PKS to naturalny znak czasu, że otwarta i pełna współpraca pozwoli na rozdrobnionym krajowym rynku przewozów dalekobieżnych zbudować ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów – mówi Prezes Stanisław Wodyński. -Dzięki platformie internetowej SuperPKS zyskujemy Partnera mocnego w technologiach IT, który jeszcze bardziej ułatwi bezpośrednią komunikację z Pasażerem. Ustawiczne doskonalenie  i troska o szeroko pojmowane bezpieczeństwo pozwala nam w transparentny sposób przygotowywać i komunikować naszą przewozową ofertę Pasażerom, którzy niezmiennie pozostają w centrum naszej uwagi” – wskazuje Prezes Zarządu PKS w Ostrowcu Św. S.A.

SuperPKS kursuje na nowej trasie:       

Ostrowiec Św. – Kraków 7:00, 16:00 przez Opatów, Staszów, Solec Zdrój, Nowy Korczyn; 10:50 przez Klimontów, Staszów, Solec Zdrój, Nowy Korczyn

sup pkls1 sup3sup5 sup6Kraków – Ostrowiec Św. 12:20,16:20 przez Nowy Korczyn, Solec Zdrój, Staszów, Opatów;

Kraków – Kielce – Ostrowiec Św. 20:40  przez Miechów, Jędrzejów,  Nowa Słupia       

Polecamy również