„Pomóż Pawłowi i Innym”

pawel

Akcja rejestracji dawców szpiku

Fundacja DKMS wraz z rodziną i grupą przyjaciół organizuje akcję „Pomóż Pawłowi i Innym”, która będzie miała miejsce już 2 i 3 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jeszcze do niedawna Paweł, mimo angażującej pracy w dużym sklepie budowlanym, każdą wolną chwilę poświęcał roli ratownika medycznego, oddany sprawie, zawsze na posterunku, gotowy
za wszelka cenę ratować życie Innych. W lipcu usłyszał przerażającą diagnozę – ostra białaczka limfoblastyczna. Paweł lubi podróżować, zwiedzać zamki i pałace i oraz inne zabytki architektoniczne, ale te przyjemności musi odłożyć do czasu, gdy wyzdrowieje. Jednak, aby to zrobić potrzebuje przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych.

30-letni Paweł nawet w obliczu tak srogiej choroby jak białaczka, pomyślał o innych pacjentach i sam zainicjował akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku. To jedyna szansa na uratowanie życia.
Aby tego dokonać potrzebne jest zaangażowanie społeczności Ostrowca Świętokrzyskiego, w którym spędził swoją młodość, a także mieszkańców Warszawy, gdzie mieszka od 18 roku życia.

REJESTRACJA

2 grudnia 2017 r.

10.00 – 21.00

Galeria Ostrowiec

ul. A. Mickiewicza 30

3 grudnia 2017

10.00- 20.00

Galeria Ostrowiec

ul. A. Mickiewicza 30,

3 grudnia 2017 r.

9.00 – 19.00

E. Leclerc

ul. 11 Listopada 6,

Polecamy również