I miejsce Julii Tłuczkiewicz

W Nowej Dębie odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu „Przeboje Naszych Rodziców.” I miejsce w kategorii 10-12 lat wyśpiewała Julia Tłuczkiewicz podopieczna Ryszarda Góry z Ogniska Pracy Pozaszkolnej uczennica SP nr 4 . Finał festiwalu poprzedzony był eliminacjami w których brało udział 150 wykonawców , śpiewających piosenki z lat 70-tych, 80-tych,90-tych.

-Konkurs był dla mnie niesamowitym przeżyciem jak również okazją do zdobycia nowych doświadczeń wokalnych. – mówi Julia.- Podczas przesłuchań zaśpiewałam piosenkę ,,Śpiewam i gram’’ z repertuaru Urszuli Sipińskiej. Mogę szczerze powiedzieć, że utwór ten nie należy do najłatwiejszych. Prawdę mówiąc przed występem trochę się stresowałam, bo jury tego festiwalu było bardzo wymagające , a ja chciałam zaśpiewać piosenkę jak najlepiej. Po wykonaniu czułam w głębi duszy że mój występ podbił serca zarówno publiczności jak i jury. Po cichu liczyłam na jakąś nagrodę, a otrzymanie I miejsca było dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem naprawdę szczęśliwa z otrzymanej nagrody.Tłuczkiewicz 2 Tłuczkiewicz 3

Warto przypomnieć również że Julia niedawno wyśpiewała drugie miejsce i nagrodę 1000 zł ufundowaną przez Fundację Artystyczną „Melodia” na Festiwalu „Tęczowe piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie.

Polecamy również