Aktywny Senior 2018: Zajęcia taneczne do końca karnawału!

Aktywny_Senior_zajecia_taneczne_do_konca_karnawalu_1

Z uwagi na bardzo wysoką frekwencję, jaką cieszą się zajęcia taneczne zaproponowane w ramach akcji „Aktywny Senior 2018”, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński zdecydował o przedłużeniu ich w tej formie do końca karnawału. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zatem na zajęcia taneczne z instruktorem Grzegorzem Podsiadłym 31 stycznia oraz 7 lutego. Weszliśmy w Nowy Rok i karnawał tanecznym krokiem i tak go zakończymy!

MOSiR zaprasza jednocześnie na kolejną formę aktywności – gimnastykę z elementami jogi. Zajęcia ruszają 14 lutego i odbywać się będą również w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11. To znakomita okazja, by wzmocnić swoje ciało i doskonale się zrelaksować.

Ćwiczenia będą prowadzone w sposób ciekawy i w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników. Ruch powolny i stateczny jakim charakteryzuje się ta forma aktywności jest wskazany dla seniorów. Nie wymaga kondycji czy dużej sprawności fizycznej. Jest w pełni bezpieczny.

Od uczestników zajęć organizatorzy oczekują tylko wygodnego i niekrępującego ruchów ubioru oraz uśmiechu na twarzach.

Uwaga! Od 31 stycznia zmienione zostają godziny odjazdu autobusów linii nr 1 MPK z przystanku obok Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Autobus będzie odjeżdżał o godzinie 18:15. Autobus nie jest bezpłatny – dostosowana została jednak godzina odjazdu do zajęć „Aktywny Senior 2018”.

Polecamy również