Zbiórka dla bezdomniaków

kawaritio

W dniu 21 kwietnia 2018 r. w Hotelu Accademia odbędzie się impreza pod hasłem: „Taneczna zabawa – dobra sprawa”, w ramach której będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego. Będzie to możliwe dzięki współpracy z Ostrowieckim Stowarzyszeniem Przyjaciół Zwierząt ,,Animals”. To organizacja non profit, której działania skupią się na poprawie bytu bezdomnych, pokrzywdzonych przez los zwierząt.

Hotel przekaże na rzecz zwierzaków część dochodu uzyskanego ze sprzedaży biletów. Zaprosiliśmy do wsparcia naszej inicjatywy ostrowieckich przedsiębiorców oraz szkoły. Mamy nadzieję, że nasze połączone siły sprawią, iż akcja odbije się szerokim echem, a wszelkie zgromadzone środki będą stanowić realną pomoc dla bezdomnych zwierząt.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wzięciu udziału w organizowanej przez nas imprezie. Wierzymy, że dzięki tej pozytywnej inicjatywie uda się nam dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a w rezultacie nasze ostrowieckie ,,bezdomniaki” będą miały pełne miski, troskliwą opiekę na którą zasługują, a w przyszłości wspaniałe domy i kochających opiekunów.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również