Podziękowania za lata pracy

podziekowania za prace

Długoletnie  kariery zawodowe w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej zakończyły dwie pracownice, Pani Iwna Groszek oraz Felicja Styczyńska. Z tej okazji prezydent Jarosław Górczyński spotkał się z Paniami aby podziękować im za zaangażowanie oraz wzorowe wypełnianie obowiązków na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Praca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej jest odpowiedzialną profesją wymagającą od pracowników dużego zaangażowania i doświadczenia. To od codziennego zaangażowania zatrudnionych tu pracowników zależy komfort życia wielu ostrowczan. Dziękuję Paniom za pełen profesjonalizm i odpowiedzialny stosunek do swojej pracy – mówił prezydent.

Prezydent dziękował Paniom za zaangażowanie oraz szacunek do pracy podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych w Miejskim Ośrodku Społecznym ale również za godną naśladowania postawę pracownika również w poprzednich miejscach pracy.  Na czas odpoczynku zawodowego włodarz miasta życzył Paniom zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Przejście na emeryturę to nie koniec aktywności zawodowej, to dopiero początek kolejnych wyzwań. To czas, który daje nowe możliwości. W tym wyjątkowym dniu proszę przyjąć, na czas zawodowego odpoczynku, życzenia zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodał prezydent.

Polecamy również