Pożegnanie Lata z Szachami

szchyczolo

Kolejny raz Klub HETMAN żegnał lato z niezapomnianymi wrażeniami podczas turnieju szachowego w Restauracji Ziemiańska na ul. Kilińskiego. Hetman i Restauracja Ziemiańska stanowią zgrany duet i już na stałe wpisują w termin imprez wrześniowych –Turniej Szachowy „Pożegnanie Lata z HETMANEM”. szchy1 szchy2 szchy3 szchy5

Na rozgrywki szachowe stawiło się ponad 70 osób, ponadto towarzyszyła im duża grupa kibicujących rodziców i przyjaciół szachów. Wszystkie partie rozgrywane były pod czujnym okiem Sędziów- pana Jarosława Choina i pana Michała Choina

Urocze miejsce Restauracji Ziemiańska, atmosfera, jaką zapewnili organizatorzy- Prezes Stowarzyszenia Hetman Pani Anna Choina i letnia pogoda sprawiły, że turniej miał charakter rodzinnego pikniku w ogródku. Gospodarze serwowali uczestnikom w przerwach rozgrywek pyszne słodkości i przekąski.

Każdy wyszedł z imprezy „Pożegnanie Lata z HETMANEM” zadowolony i rozżalony, że tak szybko upłynął czas. Grono zwycięzców było podzielone na cztery kategorie- Grupa Open, Młodzieży do lat 14, Dzieci do lat10 i Dzieci do lat 8. Były też nagrody dla najmłodszych i najbardziej sympatycznych uczestników turnieju.

W poszczególnych grupach nagrody za miejsca odebrali;

GRUPA OPEN

1.Migdał Robert

2.Okręt Mariusz

3.Widalski Wacław

GRUPA DO LAT 14

1.Giemza Julia

2.Okręt Wojciech

3.Choina Jan

GRUPA DO LAT 10

1.Białek Filip

2.Grudzień Maria

3.Białek Jakub

GRUPA DO LAT 8

1.Wiśniewski Franciszek

2.Michalczyk Anna

3.Giemza Paweł

Turniej „Pożegnanie Lata z HETMANEM” żegnał wakacje, ale witał szkołę, stąd też wszystkie nagrody związane były z nauką. Tak, aby, każdy upominek był nie tylko przydatny w ławce szkolnej, ale również ma przypominać o miłych chwilach przy szachach. Osobami, dla których bliskie są dzieci i szachy byli- Prezydent Miasta Ostrowca Św. Pan Jarosław Górczyński, który przekazał pamiątki z logo Naszego Miasta dla Ostrowczan i Gości, a dotarły do nas dzięki uprzejmości członka Zarządu OSM Pani Beacie Brodnickiej.

Dyplomy dla uczestników letniej akcji „WAKACJE Z SZACHAMI” przygotowała i rozdała Prezes Agencji Rozwoju Lokalnego Pani Agnieszka Rogalińska. W ten sposób podsumowano wspólną wakacyjną inicjatywę dla dzieci przy szachach.

Na nowy rok szkolny 2018/2019 wyposażyli nas:

Stowarzyszenie Szachowe Hetman

Stacja Diagnostyczna MALPOL Halina Michalec

ul.Kilińskiego 57

Biuro Rachunkowe EKSPRES PIT BOŻENA CHRZANOWSKA

AL.JANA PAWŁA II 45, Ostrowiec Świętokrzyski

MARKET BUDOWLANO – INSTALACYJNY POD ŚWIERKIEM 

Os. Pułanki 35, Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Handlowo Usługowa DEWELD Jarosław Bogdański

Ul. Kilińskiego 57, Ostrowiec Świętokrzyski

Firma FRABEL Marcin Czępiński

ul. Okólna 5, Ostrowiec Świętokrzyski

Pasieka Wędrowna RAJ

Ewa i Adam Domagała

Marcinkowice 19

Puchary ufundowali gospodarze pani Magda i Konrad Karbowniczek

właściciele Restauracji ZIEMIAŃSKA.

Wszystkim dobroczyńcom dziękujemy za wielskie serce i zapraszamy do grania w szachy!

 

Polecamy również