Aktywni seniorzy wracają do hali

Aktywny_Senior_wraca_na_hale_2

Po okresie wakacyjnym od września nieodpłatne zajęcia dla seniorów pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w ramach programu „Aktywny Senior 2019” przenoszą się z Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin do Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11. Zajęcia będą prowadzone od 4 września d 18 grudnia, w każdą środę w godzinach 16.00-18.00.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował dla seniorów formy aktywności fizycznej, które cieszyły się największą popularnością w poprzednich edycjach.Aktywny_Senior_wraca_na_hale_1

Od 4 września do 2 października w każdą środę wracamy do hali zajęciami z instruktorką Marią Jaros, która zaprosi seniorów do mini siłowni przy muzyce. Zajęcia te mają na celu poprawę utrzymanie poziomu sprawności i wydolności organizmu każdego seniora, a także pomóc zapobiec otyłości i chorobom krążenia.

Od 9 października do 6 listopada wspólnie z instruktorką Żanetą Fiszer seniorzy będą zgłębiać tajniki jogi, relaksując swoją duszę i ciało.

Miłośnicy muzyki tanecznej znajdą coś dla siebie w terminie od 13 listopada do 18 grudnia, kiedy będą mogli szlifować kroki taneczne przed „Sylwestrem” pod czujnym okiem Grzegorza Podsiadły.

Każdy senior znajdzie coś dla siebie! Na zajęcia nie są wymagane zapisy, a wstęp na nie jest wolny!

Polecamy również