Bogactwo pochodzi z pracy- nie z zasiłków

cyr1

DSC03733DSC03729DSC03727DSC03726Poseł na Sejm RP Adam Cyrański zainaugurował dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim swoją kampanię wyborczą. W spotkaniu uczestniczyła także kandydatka do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej Edyta Handze.

– Nie przez przypadek wybrałem Ostrowiec Świętokrzyskie jako miejsce mojej inauguracji podczas kampanii wyborczej – mówi Adam Cyrański.– Ostrowiec to drugie co do wielkości miasto w województwie świętokrzyskim. Województwie, które obecnie jest bardzo zaniedbywane. Bardzo zależy mi na tym, żeby w Ostrowcu rozwijała się przedsiębiorczość. Przedsiębiorcy to ludzie, którzy tworzą miejsca pracy. Chciałbym odbudowy przemysłu w północnych częściach naszego województwa. Ja proponuję program pod nazwą „Dwójka Cyrańskiego”. Punkt pierwszy tego programu to budowa dróg. Żeby takie miasta jak Ostrowiec, Skarżysko , Starachowice mogły się rozwijać istnieje konieczność budowy dróg. 10 miliardów złotych dla świętokrzyskiego., właśnie z przeznaczeniem na budowę infrastruktury drogowej – to mój postulat. Drugim filarem mojego programu jest stworzenie strefy przedsiębiorczości w rejonie Kielc na powierzchni 600 hektarów. Byłaby to unikalna strefa w skali kraju. Taka strefa przyciągnie inwestorów i ogromne koncerny. Odbudowa potencjału gospodarczego naszego regionu to sprawa niezwykle ważna. Pomoc dla mniejszych przedsiębiorców jest również priorytetowa. To na ich barkach w ogromnym stopniu opiera się gospodarka.

Edyta Handze podkreśliła, że niezwykle ważna jest walka o Ostrowiec Świętokrzyski na najwyższych szczeblach.

-Musimy mieć swojego, dobrego reprezentanta w Sejmie, żeby interesy Ostrowca były na bieżąco poruszane- mówi kandydata do Sejmu RP Edyta Handze. – Poprzednia ekipa rządząca doprowadziła do tego, że nasz ostrowiecki szpital jest w tragicznej sytuacji. Nasz szpital nie może zostać zlikwidowany O to trzeba walczyć. Należy stworzyć firmy, które dadzą dobrze płatną i ambitną pracę ludziom młodym. Nie wolno zapominać o rozbudowie dróg w naszym regionie. Walczymy o to, żeby Ostrowiec był ważnym miastem na gospodarczej mapie kraju. Chciałaby, żeby był wdrożony program opieki nad osobami starszymi. Równe zarobki dla mężczyzn i kobiet to także mój postulat. Proszę wszystkich, którzy kochają nasz kraj – Idźmy na wybory i dokonajmy dobrego wyboru. Walczmy o Ostrowiec. Obecnie rządzący obciążają pracodawców i samorządy tylko po to, żeby przypodobać się wyborcom dając podwyżki. Bogactwo narodów nie bierze się z zasiłków tylko z pracy.

 

Polecamy również