Poszukiwany 3 listami gończymi zatrzymany

DSC08905

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 27-latka, który od 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był trzema listami gończymi za liczne oszustwa. Wczoraj zatrzymany trafi do aresztu śledczego na warszawskiej Białołęce.  

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy Policji na co dzień zajmują się ustalaniem miejsca pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych przez ograny ścigania. Realizują oni nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości do aresztów śledczych i zakładów karnych, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zajmują się także poszukiwaniem osób zaginionych oraz identyfikacją osób o nieustalonej tożsamości i nieznanych zwłok.

Wczoraj policjanci z tego zespołu namierzyli w jednej z dzielnic Warszawy ukrywającego się mężczyznę. Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec gminy Ćmielów, który od 6 lat był poszukiwany trzema listami gończymi wydanym przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Poszukiwały był również przez  kilka prokuratur z terenu kraju.

Mężczyzna ten dopuścił się licznych oszustw, za które spędzi blisko rok w więzieniu.  

Polecamy również