Gramy z Jurkiem Owsiakiem

owsiak

Wczoraj spotkali się z Jurkiem Owsiakiem członkowie sztabu fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Przywieźli ze sobą trzysta puszek i identyfikatorów oraz podpisane przez Jurka Owsiaka gadżety, które zostaną przekazane na licytacje. Finał WOŚP odbędzie się w niedziele 12 stycznia. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

– Wszystkie wydarzenia związane z ostrowieckim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będą się odbywały na terenie Ostrowieckiego Browaru Kultury- mówi Dariusz Czupryński, szef sztabu WOŚP w Ostrowcu. – W murach Ostrowieckiego Browaru Kultury będzie działał cały nasz sztab, tam będzie się odbywać liczenie pieniędzy, które wolontariusze zbiorą do puszek na terenie miasta. Ważne jest dla nas to, że wszystko odbywać się będzie w jednym miejscu. Tam też zostanie zorganizowany bufet dla wolontariuszy.

Na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury, od godziny 16 trwać będą koncerty. Wystąpią seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, muzycy Ostrowieckiego Rapu, Dominik FOX Feldman, soliści Studia Wokalnego „Pandora”, a o godzinie 19, zespół Mafia. O 20 tradycyjne „Światełko do Nieba”.

– Finał w tym roku rozpoczniemy jednak już w sobotę, 11 stycznia – dodaje Dariusz Czupryński. – Od godziny 20 trwać będzie dyskoteka w klubie „Ptaszek w Klatce”. Zagrają DJe Patryk Payo Pajek i P-Kris. Dochód z wejściówek w całości przeznaczony będzie na WOŚP.

Polecamy również