Po raz 29 gra WOŚP- Wirtualne atrakcje

wosp final pod patronatem pjg

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8170 wolontariuszy wyruszyło na ulice naszego miasta, żeby zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ostrowcu impreza odbywa się pod patronatem prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego i starosty ostrowieckiego Marzeny Dębniak.

-Nasze miasto od wielu laty wspiera akcję Jurka Owsiaka– mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – Serdecznie dziękuję radnemu Dariuszowi Czupryńskiemu za zaangażowanie i za to, że zaraża tą pasją coraz młodszych ostrowczan. Jedyna rzecz, która się mnoży to dobro, którym się dzielimy. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają WOŚP. W szpitalach na różnej aparaturze medycznej widnieje serduszko – znak WOŚP. To jest wymierna pomoc. Jako miasto w tym roku przekazujemy na licytację zdjęcie Ostrowieckiego Browaru Kultury naszej sztandarowej inwestycji, która została wyróżniona jako Modernizacja XXI wieku. Będzie też pyszny tort do wylicytowania.

-Od wielu lat włączamy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy- mówi starosta ostrowiecki Marzena Dębniak. – Ta pomoc do nas wraca. W ciągu ostatnich dwóch lat fundacja WOŚP przekazała ostrowieckiemu szpitalowi sprzęt za ponad 670 tysięcy złotych. Szkoda tylko, że WOŚP wyręcza Państwo w zakupie tych rzeczy, które normalnie powinny być zabezpieczone. Jako Powiat przekazujemy na licytację piękny obraz autorstwa Krzysztofa Cioka. Także dziękuję Dariuszowi Czupryńskiemu za zaangażowanie. WOŚP w Ostrowcu jest utożsamiana z naszym radnym

Ostrowiecki sztab WOŚP aukcje prowadzi na Allegro. Można wylicytować wirtualnie różne przedmioty.

Od godziny 15 trwać będzie transmisja „na żywo” z Ostrowieckiego Browaru Kultury. Na portalach społecznościowych śledzić będzie można koncerty lokalnych zespołów Wystąpią wokalistki Studia Pandora, zespół ReVers, Tony Finger, Schizofrenia, Nazar Tatsyshyn oraz raperzy. 20210131_101202 20210131_101401 20210131_101743

Wyemitowane będą wspomnienia z poprzednich finałów, także tych mocno archiwalnych. Będą rozmowy, dużo muzyki i zabawy wirtualnej, bo do takiej zmusza nas rzeczywistość. Prezentowane będą także na żywo aukcje na Allegro. Atrakcyjnych gadżetów i cennych przedmiotów na pewno i w tym roku nie zabraknie.

Będzie też „Światełko do Nieba”. Tradycyjnie o godzinie 20.
– „Światełko do nieba” można będzie oglądać z bezpiecznej odległości w okolicach Ostrowieckiego Browaru Kultury. Zachęcamy wszystkich by tuż przed godziną 20.00 wyszli na balkon, stanęli w oknie skierowanym w stronę Ostrowieckiego Browaru Kultury z zapalaną latarką, zimnymi ogniami, albo świecą- mówi Dariusz Czupryński, szef sztabu WOŚP w Ostrowcu.- Być może uda się zrobić fajne zdjęcie z drona. Pięknie może wyglądać tysiące światełek w każdym oknie.

Polecamy również