Ostrowiecka „Czwórka” w teledysku (wideo)

psp4 telkedysk

Kilka dni temu na facebookowym fanpagu PSP nr 4 odbyła się premiera teledysku nagranego przez uczniów tej szkoły. Udział w teledysku mógł wziąć każdy kto lubi tańczyć i zgłosił swój akces. Teledysk jest zwieńczeniem kilku miesięcznej pracy wielu osób.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

– Pomysł na piosenkę i teledysk powstał z inicjatywy uczniów ale zaangażowani w jego produkcję byli także ich rodzice, a także nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły – mówi dr Agnieszka Batóg, dyrektor szkoły. Zgodę znanej  i lubianej wokalistki Cleo na wykorzystanie utworu muzycznego szkoła uzyskała dzięki uczennicy Julii Tłuczkiewicz, uczestniczki programu The Voice Kids. Julia jest również wykonawczynią utworu. Do tanecznych scen w teledysku uczniów przygotowała Weronika Młynek, uczennica III LO.  Nagranie i montaż wykonali pro publico bono Tomasz Gilewski, rodzic ucznia PSP nr 4 we współpracy z Rafałem Romańskim. Dziękuję im za to serdecznie, jak i za wsparcie prezydenta Jarosława Górczyńskiego, bo szkoła w teledysku wygląda przepięknie i taka faktycznie jest. Pomysły na aranżacje poszczególnych scen w teledysku zrodziły się z tekstu piosenki ale niektóre z nich powstawały również spontaniczne podczas nagrania.

Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowywaniu układów tanecznych do teledysku – mówi Weronika Młynek, a całe nagranie było dla nich świetną zabawą i przygodą.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku ostrowieckiej „Czwórki”.

https://www.youtube.com/watch?v=nfHee6IEBII

 

 

 

Polecamy również