Nowy market w Ostrowcu ( wideo)

nowy market w ostrowcu

Na ulicy Kilińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, jeszcze w tym roku powstanie supermarket budowlany Bricomarché. Firma na początku zatrudni 30 pracowników. Planowane otwarcie to czwarty kwartał tego roku.

– W krajobrazie gospodarczym naszego miasta pojawi się nowy market oferujący asortyment dla d20210421_130450 20210421_131835 20210421_131840omu i ogrodu – mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. – Powierzchnia tego obiektu to 3160 merów kwadratowych. To jest uzupełnienie oferty dla Ostrowca w tym obszarze. To jest nowy podatnik od nieruchomości, ale także nowy pracodawca. Często podkreślałem problem dywersyfikacji miejsc pracy w Ostrowcu. Najważniejsze są miejsca pracy w produkcji, ale za produkcją przychodzą usługi i handel. Po inwestycjach prywatnych firm, które zlokalizowały w Ostrowcu swoje przedsiębiorstwa cieszy fakt, że kolejna firma doceniła potencjał naszego miasta. Procedury formalne zostały już dopełnione i obecnie pozostaje nam kibicować realizacji tej inwestycji.

W nowym markecie będą dominowały cztery działy: dom, ogród, dekoracja i majsterkowanie. Oferowany towar ma być wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Bricomarché to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych, tak zwanego segmentu dom i ogród, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów (Grupa Muszkieterów). Supermarkety Bricomarche to cztery specjalistyczne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. Kupić w nim można między innymi materiały budowlane, wykończeniowe i dekoracyjne, chemię do budowy, sprzęt budowlany, ogrodzenia, a także meble, sprzęt ogrodowy, rośliny, artykuły dla zwierząt i gospodarstwa domowego.

https://youtu.be/3OjzM5d8OGo

Polecamy również