Rozstrzygnięcie Wirtualnego Miejskiego Konkursu Fotograficznego „DZIEŃ ZIEMI – PRZYRODA W NIETYPOWYCH MIEJSCACH NASZEGO MIASTA”

konkurs fotograficzny

p1 p2 p3 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11 p12 p13 p14 p15 p16 p17W dniu 23.04.2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Fotograficznego „DZIEŃ ZIEMI – PRZYRODA W NIETYPOWYCH MIEJSCACH NASZEGO MIASTA”. Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ziemi przez Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nadrzędnym celem, jaki przyświecał organizatorom konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno budzącej się do życia przyrody, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, wdrażanie do ochrony przyrody oraz zachęcenie rodzin do wspólnego spędzania czasu w kontakcie z przyrodą. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wytropić przyrodę w nietypowych miejscach Ostrowca Świętokrzyskiego i ją sfotografować.

Na konkurs wpłynęło 26 zdjęć od 17 uczestników – dzieci z ostrowieckich przedszkoli, najwięcej z Przedszkola Publicznego nr 19. Wszystkie obrazy są bardzo ciekawe, piękne i kreatywne, dlatego każdy uczestnik zasłużył na I miejsce.

Nagrodzeni zostali:

Bartosz Adamiec – Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Pajacyk

Filip Adamiec – Przedszkole Publiczne nr 15

Agata Kozieł – Przedszkole Publiczne nr 19

Blanka Mąka – Przedszkole Publiczne nr 19

Dawid Cichocki – Przedszkole Publiczne nr 19

Dawid Gałka – Przedszkole Publiczne nr 19

Eryk Dziama – Przedszkole Publiczne nr 19

Liliana Dziama – Przedszkole Publiczne nr 19

Lena Michalska – Przedszkole Publiczne nr 19

Lena Pastuszka – Przedszkole Publiczne nr 19

Maja Duszka – Przedszkole Publiczne nr 19

Nadia Michalska – Przedszkole Publiczne nr 19

Natalia Marchwiany – Przedszkole Publiczne nr 19

Natalia Ostatek – Przedszkole Publiczne nr 19

Nikodem Scibór – Przedszkole Publiczne nr 19

Wojciech Jurgas – Przedszkole Publiczne nr 19

Michalina Pawlik – Przedszkole Publiczne nr 19

Wszyscy laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują przedszkolakom za udział w konkursie, a rodzicom za zaangażowanie i przesłanie zdjęć.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!

Nagrodzone prace można obejrzeć na Facebooku Przedszkola Publicznego nr 19, portalu informacyjnym OstrowiecNews.pl oraz wirtualnej wystawie w Miejskim Centrum Kultury.

Polecamy również