Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta- Wyniki, Terminarz

XI_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_Orlik_Ogrody_2

W poniedziałek 5 lipca rozpoczął się XI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Orlik Ogrody 2021. Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych – Młodzik (2010-2008), Junior (2007-2005) oraz Senior (2004 i starsi). Piłkarskie zmagania na Orliku zakończą się 14 lipca, kiedy zaplanowano mecze finałowe w każdej z grup.

Wyniki

05.07.2021 (poniedziałek)
Młodzik: Blokowe – Red Bull 0:21 2 3 4 5
Młodzik: FC Chleb – FC Zadymiarze 6:0
Junior gr. A: Miodowe Perełki – AC Pajace 3:0
Junior gr. A: Ciepłe Dranie – Akatsuki 0:17
Junior gr. B: Sparta Janik – MZK Team 6:1

Senior gr. A: Santos – GSR Climatic 1:10
Senior gr. A: OSK Smile – Smoking & Exercising 14:0
Senior gr. B: HydroFlex – Jest Jak Jest 0:7
Senior gr. B: WKS Meteor – Szachiści Hetmana 2:1

06.07.2021 (wtorek)
Red Bull – FC Zadymiarze 3:3
Blokowe – FC Chleb 1:4
AC Pajace – Akatsuki 2:7
Miodowe Perełki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
Nigeria – Sparta Janik 11:2
GSR Climatic – OSK Smile 0:2
FC Perełki – Santos 4:2
Jest Jak Jest – WKS Meteor 4:2

Grappa Ajs Team – HydroFlex 2:2

07.07.2021 (środa)
FC Chleb – Red Bull 4:2
FC Zadymiarze – Blokowe 1:0
Ciepłe Dranie – AC Pajace 1:10
Akatsuki – Miodowe Perełki 2:2
MZK Team – Nigeria 0:9
OSK Smile – FC Perełki 9:3
Smoking & Exercising – GSR Climatic 0:12
WKS Meteor – Grappa Ajs Team 8:2
Szachiści Hetmana – Jest Jak Jest 8:3

08.07.2021 (czwartek)
Red Bull – Blokowe 3:3
FC Zadymiarze – FC Chleb 0:0
AC Pajace – Miodowe Perełki 3:7
Akatsuki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
MZK Team – Sparta Janik 1:7

FC Perełki – Smoking & Exercising 12:1
Santos – OSK Smile 2:8
Grappa Ajs Team – Szachiści Hetmana 4:6
HydroFlex – WKS Meteor 1:10

09.07.2021 (piątek)
FC Zadymiarze – Red Bull 2:2
FC Chleb – Blokowe 8:1
Akatsuki – AC Pajace 5:0
Ciepłe Dranie – Miodowe Perełki 0:3 (wo)
Sparta Janik – Nigeria 0:5
Smoking & Exercising – Santos 4:3
GSR Climatic – FC Perełki 5:2

Sparta Janik – Nigeria 0:5
Smoking & Exercising – Santos 4:3
GSR Climatic – FC Perełki 5:2
Szachiści Hetmana – HydroFlex 9:0
Jest Jak Jest – Grappa Ajs Team 8:1

Młodzik

1. FC Chleb 5 13 22:4
2. Red Bull 5 6 12:12
3. FC Zadymiarze 5 6 6:11
4. Blokowe 5 1 5:18

Strzelcy:

Red Bull: Miłosz Słowiński 10, Filip Pietrzykowski 1, Bartek Płaza 1
FC Chleb: Krystian Stefański 8, Oskar Krawczyk 6, Gracjan Król 7, Kacper Cieślikowski 1
FC Zadymiarze: Krystian Mazur 4, Jan Głowacki 1, Gabriel Lach 1
Blokowe: Karol Żelazowski 4, Matteo Gozda

Junior

Grupa A

1. Akatsuki 5 13 34:4
2. Miodowe Perełki 5 10 18:5
3. AC Pajace 5 3 15:23
4. Ciepłe Dranie 5 0 1:36

Strzelcy:

Strzelcy:
Akatsuki: Maks Krawiec 13, Kacper Lenard 4, Szymon Krawczyk 4, Wojciech Śmieszek 4, Dominik Senderowski 3, Wiktor Post 2
Miodowe Perełki: Piotr Górczyński 3, Alan Sadłos 3, Michał Kot 2, Damian Kosiarski 2, Igor Skrok 1, Bartosz Kaczor 1
AC Pajace: Dominik Wójtowicz 9, Antek Niezgoda 2, Marcel Antonkiewicz 2, Kacper Kaczor 1, Olek Wejman 1
Ciepłe Dranie: Wiktor Mroczkowski 1

Grupa B

1. Nigeria 3 9 25:2
2. Sparta Janik 4 6 15:18
3. MZK Team 3 0 2:22

Strzelcy:
Sparta Janik: Mateusz Kaptur 5, Igor Curyło 4, Janek Krzemiński 3, Bartek Łukawski 2, Wojtek Zaremba 1
MZK Team: Michał Sobólski 1, Aleksander Jagoziński 1

Nigeria: Jakub Kowalski 9, Jakub Mendyk 4, Antek Cieślik 4, Jan Szczęsny 3, Kacper Satro 2, Kacper Masternak 2, Maks Dereń 1

Senior

Grupa A

1. OSK Smile 4 12 33:5
2. GSR Climatic 4 9 27:5
3. FC Perełki 4 6 21:17
4. Smoking & Exercising 4 3 5:41
5. Santos 4 0 8:26

Strzelcy:

OSK Smile: Błażej Misiura 8, Adam Zarzycki 7, Sebastian Mazur 6, Jakub Mucha 3, Konrad Dziedzic 3, Kuba Pawlik 2, Kuba Osowski 2, Bartek Ogłaza 1, Daniel Cioch 1
CSR Climatic: Przemek Sokołowski 8, Wojciech Otręba 4, Damian Kowalski 3, Grzegorz Kita 3, Zbigniew Rutkowski 2, Michał Gierczak 1, Marcin Zygadło 1
FC Perełki: Robert Kmera 6, Mateusz Matyka 5, Mateusz Wróblewski 2, Gabriel Czernek 2, Adrian Sitek 2, Hubert Ciździel 1, Kacper Dybiec 1
Santos: Kacper Krakowiak 3, Krystian Lisowski 1, Kuba Krąg 1, Adam Bańda 2, Wasilewski 1
Smoking & Exercising: Wojciech Mazur 1, Biesiada 1, Styczeń 1, Dryjas 1

Grupa B

1. Szachiści Hetmana 4 9 24:9 3 9:5
2. WKS Meteor 4 9 22:8 3 4:5
3. Jest Jak Jest 4 9 22:11 3 7:10
4. Grappa Ajs Team 4 1 9:24 1 2:2
5. HydroFlex 4 1 3:28 1 2:2

Strzelcy:
Jest Jak Jest: Marcin Sypniewski 5, Damian Kunat 5, Zalewski 3, A. Sypniewski 3, Jakub Juszczel 2, Marcin Sienniak 2, Konrad Opałka 1, Krystian Jurys 1
WKS Meteor: Maciej Stachurski 7, Wojciech Zięba 5, Szymon Burda 2, Bartlomiej Cimała 2,

WKS Meteor: Maciej Stachurski 7, Wojciech Zięba 5, Szymon Burda 2, Bartlomiej Cimała 2, Daniel Puka 2, Kacper Rybiński 2, Mateusz Ryczkowski 1, Damian Krzciuk 1
Grappa Ajs Team: Jakub Wójtowicz 3, Piotr Kutera 2, Patryk Mroczkowski 1, Maciej Soja 1, Daniel Lula 1
HydroFlex: Jakub Mazurkiewicz 1, Kacper Mazurkiewicz 1, Mateusz Monte 1
Szachiści Hetmana: Arkadiusz Michałowski 7, Hubert Heba 7, Adam Choina 5, Paweł Wanat 3, Kacper Harabin 1, Rutkowski 1

Terminarz

12.07.2021 (poniedziałek)
14.00 Red Bull – FC Chleb
14.30 Blokowe – FC Zadymiarze
AC Pajace – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)
15.00 Miodowe Perełki – Akatsuki
15.40 Nigeria – MZK Team
16.20 (Ćw.1) OSK Smile – Grappa Ajs Team
17.00 (Ćw.2) GSR Climatic – Jest Jak Jest
17.40 (Ćw.3) Szachiści Hetmana – Smoking & Exercising
18.20 (Ćw.4) WKS Meteor – FC Perełki

13.07.2021 (wtorek)

13.07.2021 (wtorek)
14.00 1. Młodzik – 4. Młodzik
14.30 2. Młodzik – 3. Młodzik
15.00 1.A Junior – 2.B Junior
15.40 2.A Junior – 1.B Junior
16.20 (P.1) Zwycięzca Ćw.1 – Zwycięzca Ćw.4
17.00 (P.2) Zwycięzca Ćw.2 – Zwycięzca Ćw.3

14.07.2021 (środa)
14.00 Mecz o 3. miejsce Młodzik
14.30 Mecz o 1. miejsce Młodzik
15.00 Ceremonia nagradzania Młodzików
15.15 Mecz o 3. miejsce Junior
15.55 Mecz o 1. miejsce Junior
16.35 Ceremonia nagradzania Juniorów

Polecamy również