FC Chleb, Akatsuki i OSK Smile triumfują na Orliku

XI_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_Orlik_Ogrody_54

Na boisku w kompleksie Orlik Ogrody Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano XI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników w 21 zespołach, podzielonych na 3 grupy wiekowe. Przez 8 dni rozegrali 66 spotkań.

Młodzik (2010-2008)

Blokowe – Red Bull 0:2

FC Chleb – FC Zadymiarze 6:0Junior_Miodowe_Perelki Junior_Nigeria Mlodzik_FC_Chleb Mlodzik_FC_Zadymiarze Mlodzik_Red_Bull Senior_OSK_Smile Senior_Szachisci_Hetmana Senior_WKS_Meteor XI_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_Orlik_Ogrody_05 XI_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_Orlik_Ogrody_21 XI_Wakacyjny_Turniej_Pilki_Noznej_Orlik_Ogrody_54

Red Bull – FC Zadymiarze 3:3

Blokowe – FC Chleb 1:4

FC Chleb – Red Bull 4:2

FC Zadymiarze – Blokowe 1:0

Red Bull – Blokowe 3:3

FC Zadymiarze – FC Chleb 0:0

FC Zadymiarze – Red Bull 2:2

FC Chleb – Blokowe 8:1

Red Bull – FC Chleb 1:3

Blokowe – FC Zadymiarze 1:3

Tabela:

1. FC Chleb 6 16 25:5

2. FC Zadymiarze 6 9 9:12

3. Red Bull 6 6 13:15

4. Blokowe 6 1 6:21

Półfinały:

FC Chleb – Blokowe 6:0

FC Zadymiarze – Red Bull 0:0, karne 3:1

Mecz o 3. miejsce:

Blokowe – Red Bull 1:7

Mecz o 1. miejsce:

FC Chleb – FC Zadymiarze 3:0

Najlepsi strzelcy: Miłosz Słowiński (Red Bull) – 16, Gracjan Król (FC Chleb) – 12, Krystian Stefański (FC Chleb) – 11, Oskar Krawczyk (FC Chleb) – 9.

FC Chleb: Karol Osuch, Krystian Stefański, Gracjan Król, Abdullah Elmaadalwi, Bartosz Tomala, Oliwier Bugajski, Oskar Krawczyk, Kacper Cieślikowski, Alan Machula, Kryspin Kapusta.

Junior (2007-2005)

Grupa A:

Miodowe Perełki – AC Pajace 3:0

Ciepłe Dranie – Akatsuki 0:17

AC Pajace – Akatsuki 2:7

Miodowe Perełki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)

Ciepłe Dranie – AC Pajace 1:10

Akatsuki – Miodowe Perełki 2:2

AC Pajace – Miodowe Perełki 3:7

Akatsuki – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)

Akatsuki – AC Pajace 5:0

Ciepłe Dranie – Miodowe Perełki 0:3 (wo)

AC Pajace – Ciepłe Dranie 3:0 (wo)

Miodowe Perełki – Akatsuki 1:1

Tabela:

1. Akatsuki 6 14 35:5

2. Miodowe Perełki 6 11 19:6

3. AC Pajace 6 6 18:23

4. Ciepłe Dranie 6 0 1:39

Grupa B:

Sparta Janik – MZK Team 6:1

Nigeria – Sparta Janik 11:2

MZK Team – Nigeria 0:9

MZK Team – Sparta Janik 1:7

Sparta Janik – Nigeria 0:5

Nigeria – MZK Team 3:0 (wo)

Tabela:

1. Nigeria 4 12 28:2

2. Sparta Janik 4 6 15:18

3. MZK Team 4 0 2:25

Półfinały:

Akatsuki – Sparta Janik 4:2

Miodowe Perełki – Nigeria 2:0

Mecz o 3. miejsce:

Sparta Janik – Nigeria 1:6

Mecz o 1. miejsce:

Akatsuki – Miodowe Perełki 3:2

Najlepsi strzelcy: Maks Krawiec (Akatsuki) – 17, Dominik Wójtowicz (AC Pajace) – 9, Jakub Kowalski (Nigeria) – 9, Jakub Mendyk (Nigeria) – 9.

Akatsuki: Wiktor Post, Michał Niedbała, Maks Krawiec, Kacper Lenard, Wojtek Śmieszek, Dominik Sendrowski, Szymon Krawczyk.

Senior (2004 i starsi)

Grupa A:

Santos – GSR Climatic 1:10

OSK Smile – Smoking & Exercising 14:0

GSR Climatic – OSK Smile 0:2

FC Perełki – Santos 4:2

OSK Smile – FC Perełki 9:3

Smoking & Exercising – GSR Climatic 0:12

FC Perełki – Smoking & Exercising 12:1

Santos – OSK Smile 2:8

Smoking & Exercising – Santos 4:3

GSR Climatic – FC Perełki 5:2

Tabela:

1. OSK Smile 4 12 33:5

2. GSR Climatic 4 9 27:5

3. FC Perełki 4 6 21:17

4. Smoking & Exercising 4 3 5:41

5. Santos 4 0 8:26

Grupa B:

HydroFlex – Jest Jak Jest 0:7

WKS Meteor – Szachiści Hetmana 2:1

Jest Jak Jest – WKS Meteor 4:2

Grappa Ajs Team – HydroFlex 2:2

WKS Meteor – Grappa Ajs Team 8:2

Szachiści Hetmana – Jest Jak Jest 8:3

Grappa Ajs Team – Szachiści Hetmana 4:6

HydroFlex – WKS Meteor 1:10

Szachiści Hetmana – HydroFlex 9:0

Jest Jak Jest – Grappa Ajs Team 8:1

Tabela:

1. Szachiści Hetmana 4 9 24:9 3 9:5

2. WKS Meteor 4 9 22:8 3 4:5

3. Jest Jak Jest 4 9 22:11 3 7:10

4. Grappa Ajs Team 4 1 9:24 1 2:2

5. HydroFlex 4 1 3:28 1 2:2

Ćwierćfinały:

OSK Smile – Grappa Ajs Team 51

GSR Climatic – Jest Jak Jest 0:5

Szachiści Hetmana – Smoking & Exercising 12:2

WKS Meteor – FC Perełki 6:1

Półfinały:

OSK Smile – WKS Meteor 4:3

Jest Jak Jest – Szachiści Hetmana 1:7

Mecz o 3. miejsce:

WKS Meteor – Jest Jak Jest 13:2

Mecz o 1. miejsce:

OSK Smile – Szachiści Hetmana 2:2, karne 4:3

Najlepsi strzelcy: Maciej Stachurski (WKS Meteor) – 18, Hubert Heba (Szachiści Hetmana) – 15, Arkadiusz Michałowski (Szachiści Hetmana) – 13, Błażej Misiura (OSK Smile) – 11, Adam Zarzycki (OSK Smile) – 9.

OSK Smile: Błażej Misiura, Jakub Pawlik, Daniel Cioch, Adam Zarzycki, Bartosz Ogłaza, Olaf Kądziela, Sebastian Mazur, Jakub Osowski, Jakub Mucha, Konrad Dziedzic.

Polecamy również