Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich tempem P15.

woj

Hetman Ostrowiec wystawił obfity skład i wyniki były następujące:

W grupie do lat 10 wśród chłopców zwyciężyła Natalka Opala pokazując wyraźnie, że dziewczyny nie są słabą płcią. Zaraz za jej plecami był kolejny z naszych zawodników Antek Gołąb. U tej dwójki naszych najmłodszych szachistów widać efekty udziału w finałach Mistrzostwa Polski wiosną 2021 r. W tej grupie równo ze starszymi walczył również 8-letni Mateusz Budzeń, który ostatecznie uplasował się na 5-tej pozycji. 7 miejsce przypadło Kacprowi Mierzejewskiemu 14 była Małgosia Karyś, a 16 miejsce zajął Jaś Krzysztofik.

W grupie OPEN pechowe miejsce dla sportowców zajął Adam Choina, zaraz za jego plecami na 5 pozycji znalazł się nowy nabytek naszego klubu Mateusz Filipow. Pomiędzy seniorami bardzo dobrze poradzili sobie również nasi juniorzy; Adam Pożoga zajął 8, Janek Choina 13, a Dawid Kozera 16 miejsce. Nasz Klub w Mistrzostwach Województwa reprezentowali również: wracający po długiej przerwie Alan NowocieńMichał Bednarski, zawodnicy, którzy dopiero co wyszli z wieku młodzików (do lat 10): Kuba Karyś, Patryk Kozera, Wojciech Budzeń, Adaś Miś; oraz nowe nabytki naszego klubu: Filip KrajewskiAdrian Ciepliński.

Tekst i Foto Hetman Ostrowiec

Polecamy również