II miejsce w przeglądzie grup teatralnych

czolo

3 2 1Grupa teatralna ,,Happy Stars” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim,  zdobyła II miejsce podczas Świętokrzyskiego Przeglądu Teatralnego, który był podsumowaniem półrocznej pracy projektowej pt. ,,Teatr działa”. W projekcie  udział bierze 20 szkół z województwa świętokrzyskiego, a organizatorem jest ŚCDN w Kielcach.

Przeglądy występów teatralnych odbyły się 26 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Młodzi aktorzy z PSP 4 zaprezentowali przedstawienie w języku angielskim ,,KIDS WITH BROKEN WINGS’’. Występ był dla nich okazją, by po raz pierwszy stanąć na prawdziwej scenie przed ogromną publicznością i doświadczyć wielu pozytywnych wrażeń związanych z grą aktorską. Zabawa z udziałem słów, ruchu oraz muzyki sprawiała dzieciom od początku wielką radość, a wysiłek zwieńczony sukcesem jest dla nich największą nagrodą i motywacją do nauki języka angielskiego.

W projekcie udział wzięły, przygotowując jednocześnie uczniów do teatralnych zmagań,  Justyna Chojnacka i Ewelina Jurasz.

 

Polecamy również