MATEMATYCZNA LIGA MISTRZÓW

czolo

1 2W dniu 15.06.2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w podsumowaniu projektu konkursowego „Matematyczna Liga Mistrzów „, którego organizatorem był ŚCDN w Kielcach. W wojewódzkich drużynowych meczach matematycznych nasza szkoła zajęła 1 miejsce. Drużyny liczyły po 6 osób i składały się z przedstawicieli klas 1,2,3:

kl.1d – Agnieszka Loranty, Zuzanna Makarska

kl.2d – Karolina Loranty, Bartosz Gomuła

kl.3e – Magdalena Mazur, Iga Dziekan.

Opiekunami uczniów byli: Bożena Kiljańska, Justyna Górska i dyrektor szkoły Robert Warda.

W uroczystości udział również wzięli Świętokrzyski Wicekurator Oświaty – Katarzyna Nowacka, przedstawiciel Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, dyrektor ŚCDN-u w Kielcach -Jacek Wołowiec, nauczyciele akademiccy UJK w Kielcach, laureaci, opiekunowie i dyrektorzy szkół.

Podsumowanie projektu odbyło się w auli Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK w Kielcach.

Uczniowie otrzymali z rąk p. Wicekurator i dyrektora ŚCDN – medale, puchar, dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy naszym koleżankom, kolegom i ich opiekunom

 

Reklama

Polecamy również

Reklama