15 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany

komenda

Wczoraj ostrowieccy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie środków zabronionych. Stróże prawa zabezpieczyli od ostrowczanina blisko 15 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy postanowili sprawdzić posiadane informacje na temat 32-letniego mieszkańca miasta. Z wcześniejszych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ten może trudnić się narkotykowym procederem. W trakcie wykonywanych czynności na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim stróże prawa zauważyli 32-latka. Policjanci natychmiast postanowili sprawdzić swoje podejrzenia. Już po chwili okazało się, że ich przypuszczenia potwierdziły się. Bowiem w trakcie prowadzonych przeszukań kryminalni ujawnili blisko 15 gramów białego proszku i kilka porcji suszu roślinnego należące do 32-latka. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że była to amfetamina i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do ostrowieckiej komendy. Ostrowczanin jeszcze dziś usłyszy zrzuty.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec świętokrzyski

Reklama

Polecamy również

Reklama